SERVİS BUDUR

Satış sonrası Elektronik cihaz hizmetinde , 25 Yıllık tecrübesiyle Dijiport Bilgi Sistemleri A.Ş. Elektronik cihaz ( Cep Telefonu, Notebook, Tablet ve Elektronik kart tamirat’ ında ) Ülkemizde faaliyet gösteren bir firmadır.

Elektronik cihaz , kart tamiratlarında her dönemde teknolojiyi ileri seviyelerde kullanmış ve kullanmaya devam etmektedir. Elektronik cihaz onarımlarında sürekli yenilikçi olmuş, kendi bünyesindeki Ar-ge departman’ı ile sürekli kendini geliştirmiştir.

Dijiport bilgi sistemleri A.Ş. için en önemli öncelik müşterilere bilgi güvenliği çerçevesinde Yetkin Mühendis ve teknisyen kadrosuyla doğru arıza tespitlerini yaparak müşteri memnuniyeti odaklı bir çizgi üzerinden ilerlemektedir. Firmamız bir çok iş ortağıyla network, It ve danışmanlık alanında faaliyet göstermektedir. Firmalarla kurumsal bakım anlaşması yaparak hizmetlerini devam ettirmektedir.

Ülkemiz Elektronik Pazarında, servis sonrası hizmetler anlamında cep telefonu, notebook, tablet, tv, elektronik kart vb… cihazların onarımını gerçekleştirerek, müşterilerin normal yaşantısını ve iş hayatındaki üretimlerini kesintisiz sağlamaktayız.

Dijiport Bilgi Sistemleri A.Ş.

ÇALIŞMA SAATLERİ

09:00-19:00